google

  stolarstwo, drewno, meble

  Kursy walut 18.10.2019
  1 USD
  3.8503
  -0.0135
  1 EUR
  4.2844
  -0.0005
  1 CHF
  3.8969
  0.0067
  1 GBP
  4.9671
  0.0215
  1 RUB
  0.0602
  -0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  F.P.H.U. ODNOVA JACEK SMĘTEK
  F.P.H.U. ODNOVA JACEK SMĘTEK

  F.P.H.U. ODNOVA JACEK SMĘTEK


  Producent ekologicznych domów z drewna, więźb dachowych, tarcicy budowlanej
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  F.P.H.U „ ODNOVA” to rodzinna firma, która od lat jest głęboko zakorzeniona u podnóża Tatr. Przekazane zamiłowanie do drewna i sztuki ciesielskiej inspirowały jej założycieli do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań w dziedzinie obróbki drewna.

  Jesteśmy rodzinną firma działająca począwszy od 1970 r. Pierwszym obiektem Firmy był tartak, zbudowany przez seniora rodu. Zmodernizowany służy nam do dziś.

  W roku 2008 r jako jedna z pierwszych firm w Polsce zakupiliśmy cyfrową maszynę Hundegger K2i do obróbki materiału o dużych przekrojach.

  Od tej pory nasze projekty powstają już u nas w biurze projektowym, nasi projektanci korzystając z programu SEMA potrafią przygotować dowolną konstrukcję z drewna. Ciekawym rozwiązaniem było zaproponowanie projektów w formacie 3D. W naszym biurze mogą więc Państwo poznać kształt swojego domu lub innego zamówionego produktu na trójwymiarowej symulacji, zanim powstanie w rzeczywistości.

  POLECAMY NASZYM KLENTOM: domy z drewna, więźby dachowe prefabrykowane, wiaty, garaże, pergole, wieże obserwacyjne, ambony mysliwskie, konstrukcje z drewna klejonego BSH, KVH.

  ODNOVA - firma specjalizujaca się w produkcji domów z drewna ODNOVA - firma specjalizujaca się w produkcji domów z drewna, hala, ODNOVA - firma specjalizujaca się w produkcji domów z drewna, ODNOVA - firma specjalizujaca się w produkcji domów z drewna, szkielet Zawiercie

   

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.